Kuru Temizleme Programı

Kuru Temizleme v5, kuru temizleme işletmeleri için mevcut müşterilerin bilgilerinin, geçmiş ve mevcut makbuz kayıtlarının tutulabildiği ve müşterilerin yanı sıra işletme için gerekli olan ciro, kâr veya zarar gibi detaylı istatistiklerin raporlarının alınabildiği, işletme sahiplerinin yönetimi için detay gerektiren tüm işlemleri yerine getirmek ve kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen bir bilgisayar yazılımıdır.

İster günlük, ister yıllık raporlama

Detaylı raporlama sistemi sayesinde, günlük, haftalık, aylık veya yıllık raporlama veya karşılaştırma yapabilirsiniz.

Raporlama sistemi günlük, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere;

  • Alınan ve teslim edilen ürün sayısı gösterir ve grafiğini oluşturur
  • Elde edilen ciroyu gösterir ve grafiğini oluşturur
  • Giderlerin miktarını gösterir ve grafiğini oluşturur
  • Net kâr miktarını gösterir ve grafiğini oluşturur
  • Önceki gün, hafta, ay ve yıllarda elde edilen ciroya, yapılan giderlere veya elde edilen net kâra göre karşılaştırma yapar ve grafiğini oluşturur

Artık kağıt kalem kullanmak yok

Numaratör sistemi ile kağıt kalem kullanmadan, ürünler poşetlendikten sonra makbuz numarası, müşteri ismi ve barkod içeren bir numara kağıdı ile numaralanır.

Raporlama sistemi sayesinde kağıt kalem kullanmadan, işletmeniz ile alakalı tüm istatistikler – gelir, gider, ürün sayısı, kâr-zarar, ciro – grafikler ile birlikte görüntülenir.

Fiyat listesini kağıt kalem kullanmadan oluşturabilir, yazdırabilirsiniz. Ek olarak, zam ve indirim gibi fiyat değişikliklerini tüm ürünlere tek seferde uygulayabilirsiniz.

  Teklif Al