Kurumsal Web Yazılım

İnternet sitelerinin arka tarafta çalışan beyin fonksiyonları diyebileceğimiz web yazılımı, sitelerin doğru bir şekilde çalışabilmesi için titizlikle programlanması gerekir. Bu anlamda kullanılan yazılım dillerine hakimiyet (PHP, ASP, Java gibi) önemli bir mesele olmakta. Deneyimsiz ve tecrübesiz ajanslar, yazılım dilleri konusunda uzmanlaşmamış kişilerden yardım alarak, basit kodlamamalarla sitelerin çalışmasını sağlıyorlar. Bu durum ihtiyaçlara cevap vermediğinden ve sorunlar meydana getirdiğinden zararlar doğurmakta. Firmaların özel projelerini doğru bir ajansa yaptırmaları, ileride sorun yaşamamaları açısından önemlidir. Özellikle internet üzerinden satış yapmak adına ihtiyaç duyulan e-ticaret yazılımı için doğru bir ajansla iş yapması gerekir.
E-ticaret sitelerinin güvenliğinin sağlanması önemli bir durum. Müşterilerin internet üzerinden alışveriş yaparken itinayla dikkat ettikleri şey, sitelerin düzgün çalışması ve güvenlik önlemleridir. Bunu e-ticaret siteleri her ne kadar SSL sertifikası alarak sağlamış olsalar da, arkada çalışan web yazılımının sorunlu ve bozuk olması, SSL sertifikasının da işe yaramamasına, dolayısıyla gerekli kredi kartıyla alışveriş şartlarının yerine getirilememesine neden olur.Teknoloji , deneyimli ve tecrübeli ekibiyle beraber, e-ticaret yazılımlarını doğru ve sonuç odaklı üreterek, müşterilerinin memnun kalacağı modern çözümler sunmaktadır.
B2b veya B2c türünde e-ticaret yazılımlarının üretilmesi, kodlanması, tasarımlarının yapılması gibi her süreç, uzman ekip tarafından hassasiyetle yürütülerek, günümüz teknolojik alt yapısına uygun, güvenli ve dinamik bir e-ticaret yazılımına ve web tasarımınaTeknoloji kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Özel çözümler sunan ajansımız, iş sonrası destekleriyle de müşterilerinin danışmanlığını ve sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyor.

Ömür Boyu Lisanslı
Yıllık Yenileme Ücreti Ödemezsiniz

Kurumsal Web yazılımında yıllık kira ücretleri bulunmaz. Yazılımı sadece bir kez satın alır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız.

Ücretsiz Temalar
Birinci Sınıf 10 Farklı Tema Ücretsiz

Teknoloji size birbirinden farklı profesyonelce ve detaylarıyla ön plana çıkan kurumsal web  temaları sunmaktadır. Aynı temanın farklı renkleri yerine her biri ayrı hazırlanmış görünümlere sahip olursunuz.

1 Günde Teslim
Sipariş Verdiğiniz Gün Yayındasınız!

Web sitenizin kurulması için günlerce beklemenize gerek yok.Kurumsal Web Yazılımı ile sipariş verdiğiniz gün mağazanız size kullanıma hazır olarak teslim edilir.

Mobil Uyumu Standart
Tüm Paketler Teknoloji İle

Kurumsal Web yazılımında yıllık kira ücretleri bulunmaz. Yazılımı sadece bir kez satın alır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız.

SEO Uyumluluğu
Güçlü SEO Altyapısı İle Öne Çıkın!

Kurumsal Web yazılımında yıllık kira ücretleri bulunmaz. Yazılımı sadece bir kez satın alır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız.

Yüzlerce XML Entegrasyonu
Binlerce Stoksuz Ürün Sitenizde

Kurumsal Web yazılımında yıllık kira ücretleri bulunmaz. Yazılımı sadece bir kez satın alır ve süre kısıtlaması olmadan dilediğiniz süre boyunca kullanırsınız.

İşi ehline bırakın…
Kültürümüzün de bir gereği olarak, işin ehline verilmesi ve liyakat, yeterlilik, uzmanlık gibi meziyetlerine bakılarak bir kişiye veya kuruma işlerin verilmesi, başarının sağlanması için gerekli olan bir ön araştırmadır.Teknoloji , sektöründe önde olan bir firma konumuna gelmeyi, üretmiş olduğu hizmetlerden memnun kalınmadığına dair bir rızasızlık mektubu almamasına borçludur. Çünkü üretmiş olduğu özel web yazılım programlarında, müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi dinlemiş, onların daha iyi bir özel web yazılımına sahip olması için ajans tecrübesini işin içersine katmıştır. Amaç ev gaye para kazanmak değil, değer üretmek olmuş, işlerin doğru, sonuç odaklı olmasını ilke edinmiştir.
Özel web yazılım programlarından, B2b bayi eta, netsis ve nebim gibi entegrasyonlara kadar, uzman ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Temiz kodlama sayesinde, müşterilerin sitede yaşayacakları sorunlar ortadan kaldırılıyor. Öncelikle yazılımların beta sürümleri yayınlanarak, kullanılabilirliği test ediliyor. Sistemli ve doğru bir çalışmanın neticesinde, size özel yazılımlar meydana getiriliyor. Yazılımların kodlanmasında dikkat edilen hususlar arasında, müşteri deneyimlerinin arttırılması, daha iyi bir site deneyimi yaşamaları geliyor. Öncelikle SEO kurullarına dikkate edilerek, yazılımın sitenin yüklenmesine geciktirmesine engel olunuyor. Kullanıcının sitede aradığını daha iyi bulabilmesi için navigasyon sistemi sağlanıyor. Sitede web yazılımından kaynaklı hataların oluşmaması ve müşterilerin gözünde, olumsuz bir kanaat oluşmaması adına, dikkatli bir kodlama çalışması yapılıyor.

A’dan Z’ye işine hakim bir kadroyla, sizin için çalışıyoruz. Özel yazılımlarınızın hatasız ve kusursuz olması, en son internet teknolojileri ışığında üretilerek sizlere sunulması, destekler ve daha fazlasıyla Teknoloji , sizin için değer üretmeye devam ediyor.
Kaliteli, hızlı, müşteri deneyimini arttıran, sağlıklı bir yazılımın söz konusu olması adına Teknoloji ve ekibi, en iyi çözüm ortağınız!

  Teklif Al