SambaPOS Her Yerde!

Her tip restoranda kullanılabilir bir yazılıma ne dersinizRestoran dünyasının ihtiyaçlarına göre sürekli yeni özellikler ekliyor, gelişen teknolojiyi sizin için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü en ince detayına kadar analiz edip uyguluyoruz.İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayarak gün sonunda detaylı kasa raporuna erişebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza göre, sabah – akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler hazırlayabilirsiniz.

Restoran ; SambaPOS bir restoran işletmesinin ihtiyaç duyacağı bütün yazılım alt yapısını karşılamak için üretilmiştir.

Kafe & Bar ; Dokunmatik ekranlar aracılığıyla alınan siparişleri direkt olarak kasa, mutfak ya da bar yazıcılarına aktarıp çıktı alabilirsiniz.

Paket Servis ; Caller id, yani telefon numarasından müşteri tanıma özelliği ve yemek sepeti entegrasyonu sayesinde hızlı ve pratik şekilde siparişinizi alabilirsiniz.

Fast Food ; Yoğun işletmeler için farklı donanım alternatifleri ile günün en yoğun anlarında da kesintisiz performansı sunuyoruz.

Plaj – Havuz ; Müşterilerinizin rahatı için ön ödemeli müşteri tanıma sistemli (RFID) kartlarla çalışabilirsiniz.

Franchise – Zincir ; Çok şubeli işletmelerde, tüm şubelere en ideal çözümü sunmak ya da her şube için farklı çözümler sunarak, şube takibinizi yapmak SambaPOS ile mümkün.

  Teklif Al