Sanal Santral Yazılımı

Teknoloji Santral gelişmiş bir PBX santralin sağladığı tüm özellikleri kurulum ve bakım masrafı olmadan müşterilerimize sunan santral hizmetidir. Bu hizmet müşteri lokasyonuna kurulu olan geniş özellikli PBX santralin faydalarını, IP (Internet Protokol) teknolojisinin faydaları ile birleştirmeye olanak sağlar. Teknoloji Santral  ile ofisleriniz arası ücretsiz görüşme fırsatına sahip olursunuz.

Teknoloji Santral; işyerinize herhangi bir santral kurulumu yapılmadan, tamamiyle Bulut yapısı üzerinden hizmet veren ve mevcut santrallere göre daha fazla özellik barındıran eşsiz bir sistemdir.

İçerdiği arama kuyruğu özelliği ile WebSantral’iniz aynı zamanda bir çağrı merkezi gibi çalışır.

Dünyanın heryerinden ip telefon, softphone yada voip gateway ile erişebileceğiniz esnek kullanım yapısına sahiptir.

Anket Robotu

Anket çalışmalarını çok hızlı ve detaylı bir şekilde yapabilmektesiniz.

Sipariş Robotu

Telefonlarınızı açmadan otomatik sipariş alabilir satışlarınızın arttırabilirsiniz.

Duyuru / Kampanya Robotu

Mevcut müşterilerinize veya yeni ulaşmak istediğiniz müşterilere kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Memnuniyet Robotu

Müşterilerinize rakiplerden daha iyi hizmet verip veremediğinizi ölçebilmek için bu robotumuzu kullanabilirsiniz.

Toplantı Robotu

İletişimde olduğunuz kişi ve kurumlarla zamandan tasarruf sağlamak, ilgili kişileri hızlıca bir araya getirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Robotu

Telefon trafiğinizi en uç ihtiyaçlarınıza kadar çözebiliyor olacaksınız.

E-İmza & Ses Kayıt

Kurumunuzun iç ve dış görüşmelerini kayıt altına alabilir ve yasal geçerli ses kayıtları olarak saklayıp, kullanabilir olacaksınız.

E-İmza & E-Faks

FAX alım ve gönderimini E-imza, Mobil imza, Zaman Damgası ile elektronik ortamda ve yasal geçerli olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Akıllı Telefonlar için Softphone

Teknoloji Santral ile tüm akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz softphone uygulaması ile dahili hattınız gittiğiniz heryere taşıyabilirsiniz, üstelik tamamen ücretsiz.

Karşılama Robotu (IVR)

Teknoloji Santral ile sizin arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bekleme Müziği

Teknoloji Santral ile sizi arayanlara güzel müzikler dinletebilir, beklerken sıkılmaktan kurtarabilirsiniz. İsterseniz beklerken onlara firmanıza özel reklam anonsları dinletebilirsiniz.

Yönlendirme

Teknoloji Santral ile gelen çağrılarınız önce dahilinize sonra cep telefonunuza, daha sonra diğer dahili hatta veya sesli mesaj kutunuza düşebilir.Her nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Konferans Özelliği

Teknoloji Santral sistemi ile ekstra maliyet olmadan sesli ve görüntülü konferans yapabilir, müşterilerinize, personellerinizle ve şubelerinizle anında konferans yapabilir.

Çağrı Merkezi Özelliği

Teknoloji Santral ‘in çağrı merkezi özelliği ile arayan müşterilerinizi profesyonel olarak karşılayıp doğru personele en hızlı şekilde ulaştırabilir, her çağrıyı doğru şekilde analiz edebilirsiniz.

Görüşme Ses Kaydı

Teknoloji Santral ile santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Ofisler Arası Ücretsiz

Teknoloji Santral  ile merkez ve ofisleriniz arasında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilir, iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz. Şube ve ofislerinizin telefonlarını ücretsiz bağlantı kurun.

Faks Gönder/Al

Teknoloji Santral ile faks gönderebilir ve alabilirsiniz, gelen fakslarınız sistemde arşivlenir. Fakslarınızı isterseniz email ile gönderebilirsiniz.

Detaylı Raporlama Özelliği

Teknoloji Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seyiyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modüllerin önemi büyüktür.

  Teklif Al