Web Tasarım Proje Süreci

Gelişen internet dünyası ile birlikte firmalar, kişiler ve çeşitli kuruluşlar web tasarım yarışını hızlandırıyorlar. Bu dijital dünyada ilgi çekici ve kazançlı bir şekilde yer alabilmek için artık web sitenizin birçok anlamda güncel, güvenilir ve uyumlu olması gerekmektedir. İşte Shift Medya ekibi olarak biz web yazılım ve web tasarım projelerinizde bu saydığımız noktaları fazlasıyla önemsiyor ve başarıyoruz.

Etkili ve başarılı bir hizmet için birinci adım olarak uygulanması gereken etkili yollardan biri de
profesyonel ilerleyen bir proje sürecidir.

 

null

Ön Görüşme

Çalışmamızın başlangıcı en doğru
şekilde yapabilmek ve sizi en iyi şekilde anlayabilmek için ön görüşmemizde bize ilettiğiniz bütün detayların notunu alırız..
null

Demo Çalışması

İstemiş olduğunuz tasarımı daha rahat bulabilmeniz için demo vitrinimizden beğendiğiniz demo çalışmasını içerikleriniz ile bize bildirdikten sonra sektörünüze uygun taslak tasarım çalışmasını ortaya çıkartırız.
null

Onay Aşaması

Hazırlanan taslak çalışmasının
sunumu tarafınıza yapıldıktan sonra
onay veya içerik değişikleri için
son düzenleme notlarımızı alır
ve onay için gereken işlemlere
başlarız.
null

Uygulama

Eğer onay sürecinde talep edilen bir düzenleme var ise bu düzenlemeler teknik altyapıya işlenir. Onay için işlemler tamamlandıktan sonra kullanıcı panelinin size özel son düzenlemelerini yaparız.
null

Panel Eğitimi

Web tasarım hizmetlerimizin tamamı kullanıcı paneli üzerinden güncellenebilir olduğundan tamamlanan web sitenizi kolayca güncelleyebilmeniz için kullanıcı paneli eğitimini veririz.
null

Yayın Aşaması

Arama motorunda yayına çıkması
için son hazırlıklar yapıldıktan
ve tarafınızdan yayın onayı da
alındıktan sonra web siteniz
artık yayında..
  Teklif Al